نرم افزار حسابداری ناظم

سامان‌دهی و یکپارچه‌سازی اطلاعات و به‌دست آوردن شاخص‌های کمی از عملکرد داخلی و ارتباطات خارجی سازمان وظیفه نرم افزار ناظم می باشد
ناظم حساب
8,145 نصب
تعداد نصب فعال
906 نصب ویژه
نصب نسخه ویژه

چرا نرم افزار جامع ناظم حساب؟

  •     امکان تعریف حساب ها تا چهار سطح و سطح پنجم حساب به صورت شناور
  •     امکان تنظیم، اصلاح، جابجایی و حذف اسناد موقت
  •     امکان ارتباط با سیستمهای جانبی نظیر حقوق و دستمزد و انبار و ایجاد سند اتوماتیک
  •     ارائه انواع گزارشات مورد نیاز امور مالی نظیر دفتر روزنامه، کل، معین و تفصیلی

و امکانات بیشمار دیگر

امکان تعریف حساب های چند سطحی

تعریف مراکز هزینه و گرفتن گزارش تجمیعی

جستجو در اسناد و تهیه صورت منابع

تعریف شرکتهای مختلف و مشاهده نتایج

ناظم حساب

نرم افزار مالی نوآوران به عنوان قدیمی ترین محصول این مجموعه اولین بار با تکنولوژی داس در سال 1374 نوشته و بهره برداری شد و پس از آن با گرایش صنایع به سیستم عامل ویندوز  نسخه جدید این نرم افزار با تکنولوژی ویندوز تولید شد. بهره مندی از سال ها بازخورد مشتریان از سیستم مالی تحت داس ، نسخه تحت ویندوز را از سایر رقبا کارآمدتر و کاربر پسندتر کرده این نرم افزار به عنوان هسته سایر سیستم ها امکان ایجاد سند اتوماتیک را برای کاربران فراهم کرده است.

شـرکت الکتـرومیزان اندیشه با شماره ثبت17462، با سی سـال سابقه در حـوزه فناوری اطلاعات فعالیت خود در زمیـنه طـراحی و پیاده سازی نرم افزارهای مالی و اداری را در سال 1374 با نرم افزار های تحت داس با نام تجاری نوآوران آغاز نمود و تجارب مختلف مدیریت شرکت در پست های مدیریتی و عملیاتی و شناسایی صحیح نیاز مشتریان کمک کرد تا بخش عظیمی از نیازهای سازمان ها وصنایع مرتفع گردد.
از ابتدای سال 1380 با گرایش سازمان ها و شرکت ها به سیستم عامل ویندوز، شرکت الکترومیزان اندیشه نیز خود را با این تحول همسو و نرم افزارهای تحت ویندوز را ارایه نمود. نرم افزارها با توجه به تجربه قبلی شرکت با هدف مدیریت مالی در شرکت های هلدینگ یا شرکت هایی با تعداد شعب متعدد طراحی و پیاده سازی شده است. سرعت، دقت، انعطاف در گزارشات، رابط کاربری ساده و خدمات پس از فروش وپشتیبانی مستمر شبانه روزی و قابلیت متناسب سازی با نیازهای مشتری از ویژگی های برتر این نام تجاری می باشد.
سیستم یکپارچه نوآوران به شکلی طراحی گردیده است که سیستم حسابداری مالی به عنوان مرکزیت سیستم ها، وظیفه جمع آوری اطلاعات از کلیه سیستم های انبار، فروش، حقوق و دستمزد، خزانه داری، اموال و دارایی های ثابت، خرید و … را برعهده دارد.
واحد تولید نرم افزار شرکت در جهت به روز رسانی نرم افزار های نوآوران به صورت مستمر فعالیت خود را با نیروهای متخصص ادامه می دهد.
واحد پشتیبانی نرم افزار، سخت افزار و شبکه با هدف پشتیبانی یکپارچه نرم افزار و سخت افزار به خانواده بزرگ مشتریان نوآوران در حال فعالیت می باشد.
امروز افتخار ما، حضور بیش از 8000 مشتری فعال در خانواده بزرگ مشتریان نوآوران و داشتن بیشترین سهم بازار در حوزه نرم افزارهای مالی، اداری می باشد.تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه ناظم اپ محفوظ می باشد | © 2020